domy do wynajęcia na mazurach

Domy znajdują się blisko jeziora Dobskiego obok miejscowości Radzieje i ok. 9 km od Portu Sztynort.
Nasze domy to dwa oddzielne ogrodzone obiekty o powierzchni 10 arów każdy.

dom numer 1

Dom nr 1 (do 6 osób) Cena: 400 zł/doba Parter: salon z kominkiem oraz TV , sypialnia z możliwością spania dla 2 osób (1 łóżko dwuosobowe ); łazienka z WC i prysznicem , w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń, garnki, patelnie itp.) Piętro: Duży otwarty pokój z telewizorem . Cztery miejsca do spania : (rozkładana kanapa 2 osobowa, dwa pojedyncze łóżka rozkładane ) Mała toaleta z umywalką.

dom numer 2

Dom nr 2 (do 5 osób) wolny od 01.06.2018 r. Cena: 300 zł/doba
Parter: salon z kominkiem oraz TV z możliwością spania dla 2 osób (1 łóżko dwuosobowe ); duża łazienka z WC i prysznicem (komplet ręczników), w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń, garnki, patelnie itp.) Piętro: Duży otwarty pokój . Trzy miejsca do spania : (łózko 2 osobowe, jedno pojedyncze łóżko rozkładane, komplet pościeli oraz dodatkowe koce) .

Oliwkowe Jerzykowo to idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody. Zachęcamy Państwa do wypoczynku w klimatycznych i komfortowych domkach całorocznych położonych w samym sercu pojezierza węgorzewskiego, malowniczych jezior i lasów mazurskich.” Oliwkowe Jerzykowo” położone jest w miejscowości Jerzykowo k/Radziej nad jeziorem Doba. Domy znajdują się 2 km od drogi Radzieje-Węgorzewo i ok. 9 km od Portu Sztynort. Nasze domy to dwa oddzielne ogrodzone obiekty o powierzchni 10 arów każdy. Do jeziora jest 400 metrów drogą gruntową . Nad samym jeziorem znajduje się dzika plaża jak i plaża sołecka z pomostem .Brzeg jeziora jest bardzo łagodny co daje doskonałe warunki do kąpieli dla dzieci jak i dorosłych . Dla miłośników wędkowania oferujemy do wypożyczenia łódź wędkarska 4,30 m wraz z wyposażeniem (kamizelki asekuracyjne, wiosła, koło ratunkowe) . Nasza posesja usytuowana jest w zacisznej okolicy, na uboczu drogi gruntowej W dwóch sąsiadujących domach może jednocześnie wypoczywać 11 osób. Każdy dom posiada własny ogród z liczną roślinnością. Do dyspozycji gości jest grill, plac ogniskowy, huśtawki, hamaki, oraz przygotowane miejsca biesiadne na powietrzu. Jest możliwość przyjazdu z ukochanym czworonogiem.

zobacz film z okolicy

Galeria

kontact
+48 602 402 442